Maszyny cukiernicze i piekarnicze MMB

MMB – Mechanika Maszyn Bartkowiak oferuje maszyny i urządzenia dla piekarni i cukierni nowe oraz po remontach kapitalnych.

Firma założona została w 1982 r. Od samego początku istnienia zajmujemy się remontem kapitalnym, sprzedażą nowych i używanych maszyn piekarniczych oraz cukierniczych produkcji krajowej oraz z krajów Europy Zachodniej. Maszyny piekarnicze i cukiernicze z naszej oferty cechują się wysoką jakością i co najważniejsze niezawodnością w trakcie pracy.

Od początku istnienia kierujemy się zasadami solidności, rzetelności oraz doświadczeniem, co skutkuje silną pozycją marki na rynku Polskim. Współpracując z wieloma firmami branżowymi jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne przy wyborze urządzeń i maszyn piekarniczych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów od 2011 roku rozpoczęliśmy produkcję miesiarek spiralnych, ubijaczek planetarnych, wywrotnic do dzież i kociołków oraz urządzeń do dozowania i pompowania mas cukierniczych, które zdobyły uznanie na rynkach Polskich i zagranicznych. Bogata oferta miesiarek daje nam możliwość zaopatrywania w maszyny małe jak i duże piekarnie oraz cukiernie. Produkujemy miesiarki spiralne z dzieżą stałą, miesiarki spiralne z dzieżą wyjezdną, miesiarki MR z narzędziami wymiennymi oraz miesiarki kątowe.

Wszystkie nasze urządzenia przeznaczone dla piekarnictwa i cukiernictwa cechują się wysoką jakością oraz stosowaniem innowacyjnych rozwiązań, które zostały wprowadzone dzięki sugestiom naszych klientów.

MMB Mechanika Maszyn Bartkowiak

Stawiamy na jakość wykonywanych maszyn.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Masz pytania? Zadzwoń!

Z przyjemnością doradzimy odpowiedni dobór maszyn i urządzeń, oraz udzielimy porad technicznych.

Leszek Bartkowiak

Właściciel

tel. +48 603 448 113

e-mail: mmbartkowiak@mmbartkowiak.pl

mmb@mmbartkowiak.pl

Paweł

Dział Sprzedaży

tel. +48 791 639 165

e-mail: mmbartkowiak@mmbartkowiak.pl

mmb@mmbartkowiak.pl

Marlena i Ilona

Dział Zamówień i księgowości

tel. 52 30 22 654

email: zamowienia@mmbartkowiak.pl

“Świetna firma, z czystym sumieniem polecam. Zakupione maszyny cukiernicze: Miesiarka Spiralna MS 750 MMB Bartkowiak sprawuje się wyśmienicie.”

Jarosław Szczepański, Cukiernia Szczepan

“Współpracujemy razem od wielu lat, jesteśmy bardzo zadowoleni z maszyn oraz z serwisu jaki oferuje nam firma MMB Bartkowiak. Polecamy z czystym sumieniem. Dziękujemy!”

Krystyna Kowalik, Cukiernia Kowalik