WIODĄCY PRODUCENT MASZYN I URZĄDZEŃ DLA PIEKARNI I CUKIERNI

Wieloletnie branżowe doświadczenie, idea najwyższej jakości i solidności oraz ciągłe prace innowacyjne to środowisko, w którym powstają produkowane przez nas maszyny i urządzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która na pewno spełni Państwa najbardziej wymagające oczekiwania. Warto podkreślić też idealny stosunek jakości do ceny, doceniony przez wielu Klientów, poprzez których budujemy swoją markę, pozycję i zaufanie. W firmie MMB mogą Państwo również liczyć na indywidualne podejście, profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo techniczne w wyborze produkowanych przez nas maszyn.

Remonty kapitalne maszyn cukierniczych i piekarniczych

Od 1982 roku specjalizujemy się w remontach kapitalnych wszystkich maszyn i urządzeń piekarniczych. Realizacja tego procesu prowadzona według przyjętych przez nas standardów prowadzi do  przywrócenia remontowanym maszynom idealnej sprawności technicznej wraz z ich oryginalnym wyglądem zewnętrznym.

Sprzedaż maszyn używanych po remoncie dla cukierni i piekarni

Oferta dotyczy maszyn wiodących producentów miesiarek, ubijaczek, wałkownic, dzielarek do bułek, dzielarek do chleba, krajalnic do chleba, rogalikarek oraz linii do bułek i chleba. Kierując się najwyższym poziomem oferowanej przez nas jakości oraz przede wszystkim komfortem pracy naszych Klientów, wszystkie sprzedawane przez nas maszyny używane przechodzą w naszej firmie szczegółowy remont kapitalny a na ich użytkowanie udzielana jest gwarancja.